Web Analytics

Situatë e çuditshme në BBVA, u fut me mision si vëllai i Heidit, Romeo e beson plotësisht: Tani je dhe vëllai im

Botuar nga: InfoKosova

Mbrëmjen e djeshme (e martë) në spektaklin e Big Brother VIP Albania ka hyrë banori më i ri, Lidi Delia, i cili me profesion është një animator.

Në videon prezantuese, ai tregon se ka jetuar në Tiranë, por prej dhjetë vitesh jeton në Prishtinë dhe është babai i dy fëmijëve.

Ai ka hyrë si ‘vëllai i Heidit’ dhe ky është misioni sekret ndaj saj që të bindë Romeon dhe banorët e tjerë se Lidi është vëllai i saj i madh që nuk e ka takuar prej vitesh.

Në momentin që hyri në shtëpinë e BBVA, Lidi për ta bërë më të besueshme shkoi takoi menjëherë Romeon, i cili u emocionua.

Në një bisedë mes Romeos dhe Lidit, prezantuesi i tha se ‘përderisa është vëllai i Heidit, tashmë është edhe vëllai i tij’.

“Të të them një gjë si fillim unë, nuk e di historinë tuaj sepse unë dje e mora vesh, nga momenti që je vëllai i Heidit, je vëllai im. Shpresoj shumë që ti zgjidhni gjërat me njëri-tjetrin. Unë do doja që ti këtu të ishe rehat”, qenë fjalët e Veshajt.

Ai ndërkohë iu përgjigj: “E shikoj Heidin goxha në siklet, kam menduar që nuk do më takojë fare, por nuk është qëllimi im të dalë këtu dhe të pastrohem si Lidi”. /Telegrafi/

 Shiko videon:

Të FUNDIT