Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

Soni Malaj e bën nxehtë me foto në bikine nga plazhi

Këngëtarja Soni Malaj ka vendosur të përfitojë nga ditët e nxehta të verës qëndrimin në plazh, duke ndarë me ndjekësit e saj në mediat sociale disa pamje të saj të reja.

Imazhet e fundit e kanë bërë Soni-n të shkëlqejë, veçanërisht për format e saj të lakmueshme trupore, të cilat janë në qendër të vëmendjes.

Edhe pse është 42 vjeçe, Soni, e cila ka ndarë me fansat fiksimin e saj ndaj palestrës, duket më e shndritshme dhe më e sigurt  sesa kurrë më parë.

Kjo demonstron përkushtimin e saj ndaj një stili jetese të shëndetshëm dhe aktiv.

Fotot e saj nga plazhi nuk bëjnë veçse të thellojnë ndjenjën e nxehtësisë së verës, duke shkaktuar komente të mëdha pozitive dhe admirim për bukurinë dhe formën e saj të përkryer.

Shiko foton:

Të fundit