Web Analytics

Sot feston ditëlindjen, e besoni dot sa vite mbushi Robin Krasniqi

Robin Krasniqi sot feston ditëlindjen deris mori urime te shumta.

Në këtë ditë të veçantë nuk mungoi urimi i Marigonës.

Ndër tjera ajo shkruan “ Sot dhe çdo ditë të dëshiroj më të mirat, gëzuar ditëlindjen dashuria ime”.

Robini sot feston ditelindjen e 37-të.

Kujtojmë që Robini është i përmbushur me një familje të lumtur së bashku me djalin e tyre./Kosovarja/

Shiko foton:

Nga rubrika