Web Analytics
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Sot janë dy nga yjet e muzikës shqiptare, a mund ti njihni?

Të gjithë artistët mbajnë në arkiv edhe imazhet e vjetra e fëmijërore që bëhen nostalgjik me kohë.

Kësaj radhe, është Beatrix dhe Argjentina Ramosaj, shkruan “Kosovarja”.

Dyshja simpatike janë vajza të tezës teksa kanë profesionin e njëjtë teksa ka qenë Triksa që e ka postuar fotografinë e fëmijërisë së tyre.

Një fëmijëri e shëndetshme e plotë lumturi shihet në sytë e këngëtareve./Kosovarja/

Shiko foton:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu