Web Analytics

Sot mot i vranët e me rrufe

Botuar nga: InfoKosova

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, sot në Kosovë do të mbajë mot i vranët, por do të ketë edhe rreze dielli.

Gjatë ditës pritet të ketë vranësira, por edhe shkarkime rrufesh.

Temperatura më e ulët do të jetë 7 gradë Celsius, në Besianë dhe Mitrovicë.

Ndërkaq temperaturat më të larta, 17 gradë Celsius, parshihet të ngjajnë në Prizren, Gjakovë, Kamenicë dhe Malishevë.

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,178FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
405AbonentëAbonohu

Të FUNDIT