Web Analytics

Stresi deklaron: Me këtë vajzë të famshme nuk do martohesha kurrë

Këngëtari i njohur shqiptar Stresi së fundi ka folur për jetën private.

Derisa sa është pyetur se cila është gruaja me të cilën nuk do të martohej kurrë, ai është përgjigjur pa hezitim.

Ai ka thënë se me Zhaklina Lekatari është gruaja që ai nuk do të martohej kurrë.

Më tutje Stresi ka thënë se edhe shokët e tij të ngushtë janë duku u munduar shumë që ai të martohet sa më shpejtë.

‘’Unë nuk përputhem kollaj, të them të drejtën edhe shokët e ngushtë po mundohen shumë për mua.

Kam tre shokë që i kam shumë të afërt dhe arsyeja pse ata janë me fëmijë sot, jam unë.

Unë i kam njohur me vajzat sepse për shokët e mi jam munduar t’i gjej vajza shumë të mira dhe të tre sot janë prindër dhe unë i shoh.

Unë nuk e di, është fat, varet’’, është shprehur Stresi.

Theksojmë se Stresi është shpallur fitues i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova që u mbajt këtë vit në Kosovë.

Nga rubrika