Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
18.7 C
Pristina

Stresi do të mërzitet! Fejohet ish e dashura e tij Kejsi?

Kejsi është ish e dashura e reperit të njohur shqiptar, Stresit.

Historia e tyre u bë shumë më njohur nga hyrja e reperit në Big Brother VIP Kosova.

Por, duket se tashmë gjithçka mes Kejsit dhe Stresit ka përfunduar.

Përmes postimit të fundit, Kejsi ka rritur dyshimet se është fejuar, duke postuar dorën e saj me një unazë.

Shiko foton:

Të fundit