Web Analytics

Tag: Aferdita Paqarada

Afërdita Paqarada na prezanton me motren, nuk do besoni sa shumë ngjajnë

Isidora, kështu quhet motra e vogël e ish missit, afaristes dhe ish opinionistes së “BBVK”, Afërdita Paqarada. Aferdita ka një...

Afërdita Paqarada guxon, bën ndryshimin e madh në pamje

Afërdita Paqarada është komentuar vitin e kaluar shumë si opinioniste e Big Brother Vip Kosova. Kjo me komentet e saj...