Web Analytics

Afërdita Paqarada guxon, bën ndryshimin e madh në pamje

Botuar nga: InfoKosova

Afërdita Paqarada është komentuar vitin e kaluar shumë si opinioniste e Big Brother Vip Kosova.

Kjo me komentet e saj pozitive për banorët ku gjithmonë u thoshtë se duken bukur.

Por, Afërdita së fundmi ka marrë vëmendje me dicka tjetër, ajo ka bërë një ndryshim të madh në pamje.

Ajo ka vendosur ti pret flokët e ti bëj shumë më të shkurtra, edhe kështu ajo po duket shumë bukur dhe ky stil po i shkon mjaft.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,627FansaPëlqeje
27,997NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

x