Web Analytics
Ballina Etiketimet Aksident

Etiketim: Aksident

Familjarët identifikojnë të dashurit e tyre që vdiqën në aksidentin në...

Ishte e dhimbshme për të parë lotët dhe për të dëgjuar britmat e familjarëve të personave që vdiqën në aksidentin e sotëm. Ata mbërrinë në...

Djali i shoferit: Ah mar bab, t’kam përqaf po pak bre

Në mëngjesin e sotëm një autobus i cili po vinte në Kosovë, është aksidentuar në Kroaci. Si pasojë e aksidentit kanë ndërruar jetë, 10...

Shuarja e një familjeje, flet axha: U nisën për të shkuar...

Familja Ramadani nga Shtimja u shua dje në një aksident të rëndë trafiku në fshatin Koshare të Ferizajt. Në vendin e ngjarjes vdiq Naim Ramadani...

I riu që vdiq në rrugën Pejë-Prishtinë, gjatë ditës kishte rënë...

23-vjeçari Florian Gjergjaj ka humbur jetën sot pas një vetaksidenti në rrugën Pejë – Prishtinë, saktësisht te vendi i quajtur Kroni i Mbretit. Rreth orës...

Ky është 23 vjeçari që vdiq pas vetaksidentit në rrugën Pejë-Prishtinë

Ka vdekur një 23-vjeçar pas një vetaksidenti në rrugën Pejë – Prishtinë, saktësisht te vendi i quajtur Kroi i Mbretit. 23-vjeçari që ka vdekur është...

Ky është 22-vjeçari që dyshohet se shkaktoi aksidentin me katër viktima...

Pasditen e sotme ndodhi një aksident tragjik në fshatin Koshare të Ferizajt ku të vdekur mbetën 4 persona. Si pasojë e kësaj, me urdhër të...

Shoferi humb kontrollin dhe del me automjet nga rruga, lëndohen tre...

Tre persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur sot rreth orës 17:00 në Batllavë. Rastin e ka konfirmuar zëdhënësja...

Publikohen fotografitë e kosovarëve të vdekur në aksidentin në “Rrugën e...

Gjatë kësaj jave në “Rrugën e Kombit” në aksin rrugor “Milot-Morinë”, ndodhi një aksident me fatalitet, ku mbetën të vdekur 4 persona. Katër personat e...

Dalin pamjet para aksidentit tragjik me 4 viktima te “Rruga e...

Mbrëmë ka raportuar se kanë vdekur katër persona pas një aksidenti në “Rrugën e Kombit”. Ndërsa tani report tv ka nxjerrë pamjet e aksidentit tragjik...

Kjo është gjendja e 3-vjeçares nga Kosova që shpëtoi në aksidentin...

Nga aksidenti tragjik mbrëmë në Rrugën e Kombit, ka arritur që të shpëtojë vajza më e vogël e familjes. Bëhet fjalë për një 3-vjeçare që...

LAJMET MË TË LEXUARA