Web Analytics

Etiketim: Alvisa Qarri

Me dhe pa “Fotoshop”, kjo është fytyra e vërtetë e Alvisës...

Duket se edhe ish-konkurrentja, Alvisa Qarri, ka renë pre e editimeve.Se çfarë dallimi brilant bëhet pas përdorimit të “FACEAPP”, na tregoi vet ajo.Në Instagram...

U përfol se është në një lidhje, Alvisa Qarri sqaron të...

Ish-konkurentja e “Për’puthen”, Alvisa Qarri, thotë se mashkulli misterioz me të cilin u shfaq në rrjetet sociale është babai i saj.Ajo ka postuar një...

Harron Bashkimin, Alvisa fillon një romancë të re!

Ish konkurrentja e Përputhen, e cila bëri bujë për lojrat me ish të dashurin e saj Hysenin, nisi një romancë në program me Bashkimin,...

Ish konkurrentja e “Për’puthen” në lidhje të re dashurie, publikon foto

Ish konkurrentja e "Për'puthen", Alvisa Qarri është komentuar gjatë për lidhjen e saj me Bashkim Saitin.Ajo u komentua edhe gjatë pjesëmarrjes së saj në...

Nuk do besoni numrin që vendosi Alvisa në tortën e ditëlindjes

Alvisa Qarri ka festuar dtëlindjen para disa dite.Ajo shkëlqeu veshur me fustan plot gurë e kuruar deri në detaje.Por vëmendje mori numri që ka...

Në fustan të shkurtër plot shkëlqim, Alvisa mahnit ndjekësit

Alvisa Qarri vetëm po zbukurohet.Ish konkurrentja e Përputhen pati shtuar peshë pasi u largua nga emisioni por duket se po rikthen format trupore.Së fundmi...

Në komplete të ngushta Alvisa super atraktive

Alvisa Qarri, ish konkurrentja e Përputhen po vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale.Ajo i mban të furnizuar me foto atraktive ndjekësit e saj...

Pasi është shëndoshur, Alvisa tregon të pasmet e mëdha

Alvisa Qarri edhe pse doli cift me Bashkimin nga përputhen lidhja e tyre nuk zgjati dhe u ndanë.Së fundmi vërehet se ajo ka sthuar...

Kaq shumë është shëndoshur sa nuk duket më si Alvisa

Alvisa Qarri po ndryshon në pamje.Kjo për shkak të kilogramëve që ka shtuar që po e bën të duket shumë më ndryshe.Së fundi ka...

Kaq shumë është shëndoshur Alvisa, duket krejt ndryshe

Alvisa Qarri e pranoi edhe vetë se ka shtuar kilogram që kur la përputhen.Duket se brenda këtij emisioni kishte shumë strese pasi aty renda...

LAJMET MË TË LEXUARA