Web Analytics

Eshtë shëndoshur aq shumë sa s’do ta njihni, shihni sa ka ndryshuar Alvisa e Përputhen

Alvisa Qarri është një nga ish konurrentet e emisionit të dashurisë Përputhen.

Ajo ishte një nga konkurrentet më të komentuara, por sot është larg ekranit.

Ajo është fokusuar tek biznesi i saj në dyqanin me rroba, ku sjell pamje të shumta.

Por, së fundmi ajo ka shtuar peshë dhe po duket kaq ndryshe./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika