Web Analytics

Tag: Ana Kabashi

Ana Kabashi publikon foto të ‘zjarrt’ nga shtrati, ja si llastohet

Ana Kabashi sot nisi ditën me një postim nga shtrati. Ajo e veshur me një kostum “PINK”, shfaqet më joshëse...

Vesa tradhton Artën, reagon ashpër motra e saj

Vesa dhe Arta janë dy vajza të cilat konsiderohen mike brenda shtëpisë më të famshme. Si duket kjo miqësi nuk...

Ana Kabashi e merr “malin”, vë në pah gjoksin me fustanin e hapur

Këngëtarja e njohur, Ana Kabashi vazhdon të jetë shumë e përfolur për publikun. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale,...

Këngëtarja Ana Kabashi bëhet për spital, kjo është gjendja e saj

Këngëtarja e njohur, Ana Kabashi vazhdon të jetë shumë e përfolur për publikun. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale,...

A e keni parë Ana Kabashin me frizurë e veshur me dallam, duket ‘nusja’ më e bukur

Këngëtarja e njohur, Ana Kabashi vazhdon të jetë shumë e përfolur për publikun. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale,...

Çfarë i bëri bashkë ish banorët e Big Brother Vip Kosova (Foto)

Disa nga ish-banorët e shtëpisë së famshme “Big Brother Vip Kosova”, kanë vazhduar shoqërinë edhe pas daljes nga ky...

Ana ndez rrjetin me fotot në bikine

Ndërkohë që i ka shijuar pushimet verore, Ana Kabashi i ka mbajtur të përditësuar fansat për çastet e bukura...

Ana Kabashi e bën “nxehtë” nga pishina me vallëzim në bikini

Këngëtarja është shfaqur më ndryshe se që jemi mësuar ta shohim. Përmes disa imazheve dhe video me veshje provokuese, ajo...

Ana Kabashi shfaqet super tërheqëse në fotot në bikini

Këngëtarja e njohur, Ana Kabashi krahas zëri unik njihet edhe për linjat e formësuara të trupit. Ana në fotot e...