Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
20.9 C
Pristina

Vesa tradhton Artën, reagon ashpër motra e saj

Vesa dhe Arta janë dy vajza të cilat konsiderohen mike brenda shtëpisë më të famshme.

Si duket kjo miqësi nuk ishte edhe aq e vërtet nga Vesa.

Në një cep të shtëpisë në një bashkëbisedim me Ilnisën, Vesa shprehet se nëse vajzat do të shkonin direkt në nominim, Arta edhe mund të dilte…..

Duket se kjo fjali e preki motrën e saj Anën e cila reagoj menjëherë me një Instastory duke u shprehur si me poshte./Kosovarja/

Shiko foton:

Të fundit