Web Analytics

Ana Kabashi e bën “nxehtë” nga pishina me vallëzim në bikini

Këngëtarja është shfaqur më ndryshe se që jemi mësuar ta shohim.

Përmes disa imazheve dhe video me veshje provokuese, ajo ka ekspozuar linjat trupore.

Me bikini ngjyrë të zezë, Ana duket në super-formë, teksa nuk ka hezituar edhe të provokojë.

Kengetarja edhe njeher e ka deshmuar se gezon forma perfekte trupore, me qe rast u komplimentua ne mase te madhe nga fansat. /Kosovarja/

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anna Kabashi (@annakabashi)

Nga rubrika