Web Analytics

Etiketim: Andrra Destani

Nga bregdeti, Andrra me foto atraktive

Andrra Destani tregoi se ndodhet në pushime.Bashkëshortja e Sinan Hoxhës mahniti me dukjen nga bregdeti.Veshur me një këmishë me ngjyrë të gjelbër ajo vendosi...

Shtëpia luksoze e Sinan Hoxhës dhe Andrra Destanit

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë ndër ciftet më të dashura të shoëbizit shqiptar.Ata së bashku kanë dy djem.Andrra së fundi ka ndarë një...

Andrra Destani nuk zbulohet shumë, kështu vishet për të shëtitur rrugëve...

Andrra Destani tashmë nuk është një emer i panjohur për të gjithë.Ajo u bë e njohur për publikun sapo zyrtariozi lidhjen e saj me...

Andrra i thotë dua shumë fëmijë, Sinani shkurt: jo!

Çifti Sinan dhe Andra Hoxha, janë nder çiftet më të dashura.Ata janë të martuar dhe kanë dy fëmije.Sinani shpesh herë flet për martesën e...

Gruaja e Sinan Hoxhës prej majës së gishtave e deri në...

Sinan Hoxha është i martuar prej vitesh me bukuroshen Andrra Destani nga Tetova, por që ka jetuar për shumë kohë në Gjermani.Çifti janë prindër...

Si ndihej Andrra kur Sinani ishte në borxhe?

Pak ditë më parë këngëtari nga Shqipëria Sinan Hoxha, deklaroj se gjatë kohës së pandemisë nuk ishte mirë financiarisht.Ai, tha se në kohën e...

Andrra me Sinanin nisin pushimet, postojnë foto duke u puthur

Andrra Destani dhe Sinan Hoxha, janë ndër çiftet më të përfolura.Ani pse kanë kohë të gjatë në lidhje, ata vazhdojnë të jenë shumë aktiv...

Festë në familjen e këngëtarit Sinan Hoxha

Për familjen e Sinan Hoxhës dhe Andrra Destanit sot është një ditë speciale.Kjo pasi që djali i tyre i madh feston ditëlindjen.Ndërsa, urimi i...

Kaq simpatik është Sinan Hoxha, ja çfarë dhuratash i bënë gruas

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë një nga çiftet më të njohura të estrades muzikore shqiptare.Dyshja, janë në lidhje e të martuar prej vitesh...

Andrra ka shkëlqyer në festën e ditëlindjes së saj, kombinimi në...

Andrra Destani, është bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Sinan Hoxha.Ajo që kur u martua me atë, vazhdimisht është pjesë e mediave rozë.Nuk kalojë shumë...

LAJMET MË TË LEXUARA