Web Analytics

Tag: Andrra Destani

Andrra publikon foto intime me Sinanin!

Andrra Destani është e njohur në publik si bashkëshortja e këngëtarit të njohur Sinan Hoxha. Ata kanë shumë vite diferencë...

Brenda ditëlindjes së djalit të Andrrës dhe Sinanit

Në familjen e këngëtarit të njohur Sinan Hoxha dje kishte festë. Ayani djali i Sinanit dhe Andrres ka festuar ditën...

Diҫka mjaft e dyshimtë po ndodh në martesën e Andrrës dhe Sinanit

Bukuroshja shqiptare nga Maqedonia e Veriut, që u bë gruaja e këngëtarit Sinan Hoxha, ka një faqe me mjaftë...

Andrra e Sinanit ka shtuar kilogramë? Shikoni si duket në foton e fundit

Andrra Destani u bë e njohur për publikun pas lidhjes së dashurisë e më pas edhe marteses me këngëtarin...