Web Analytics
Ballina Etiketimet Arjola Demiri

Etiketim: Arjola Demiri

Aktorja e “O sa mirë” pjesë e Big Brother VIP

Edhe pak javë na ndajnë nga fillimi i “Big Brother Albania VIP”, pas ndërprerjes 4-vjeçare të programit. Ashtu sikurse u paralajmërua më herët nga moderatorja...

“Xhbanja” me mesazh për vajzat: Bëhu…

Aktorja shqiptare Arjona Demiri, e njohur si “Xhbanja” në serialin “O sa mire” po befason të gjithë me linjat e saj. Ajo ka arritur të...

Arjola shfaqet aktraktive me barkun e zbuluar

Arjola Demiri postoi një fotografi nga bregdeti. Ajo është veshur me bluzë mjaft të shkurtër me barkun e zbuluar, shkruan InfoKosova. Arjola ka formësuar trupin ku...

Arjola Demiri duket mahnitëse duke ngrënë mëngjes në natyrë

Ariola Demir kohëve të fundit po qëndron mjaftë aktive në rrjetet sociale dhe shpesh herë po bëhet kryefjala e mediave rozë. Ajo shpeshherë po merr...

Arjola shfaqet e ‘zjarrt’ në bluzën pa jelek

Arjola Demiri ndodhet në pushime. Aktorja e njohur po sjell imazhe të shumta me kolegen e saj aktoren dhe deputeten Adriana Matoshi, shkruan InfoKosova. Arjola postoi...

Kiara mahnit rrjetin veshur me fustan të kuq

Kiara Tito u shfaq mjaft elegante në fotografinë e fundit. Ajo mori vëmendje me fustanine kuq me një model mjaft unik, shkruan InfoKosova. Këtë herë ajo...

Arjola Demiri mahnit, kaq bukur duket me mini fund prej lëkure

Arjola Demiri po shijon pushimet. Bashkë me fëmijët e shoqërinë e saj ajo po sjell mjat imazhe nga atje, shkruan InfoKosova. Së fundmi ajo pozoi një...

Kaq provokative nuk e keni parë Arjola Demirin ndonjëherë

Arjola Demiri është njëra ndër aktoret më të spikatura në vend. Arjola u bë e famshme në serialin e njohur “O sa mirë”, aty morri...

Arjola Demiri fotografohet në ‘kashtë’, ja çfarë po kërkonte atje

Arjola Demiri postoi një fotogafi në kashtë. ''Më ka hup një gj.ylpan në kashtë'' shkruan Adrola krahah fotografisë atraktive. Ajo ka përdorur këtë fjalë që përdoret...

Vajzë fshatare më seksi nuk keni parë se Arjola Demiri

Arjola po mahnit rrjetin me format e saj. Aktorja bukuroshe edhe pse është nënë e tre fëmijëve, ajo vazhdon të mbajë trupin në formën perfektë,...

LAJMET MË TË LEXUARA