Web Analytics

Tag: Arjola Demiri

Habit Arjola Demiri: Pa miratimin e fëmijëve nuk pranoj asnjë mashkull në jetën time

Arjola Demiri vazhdon të jetë një nga emrat më të komentuar në media e shtypin rozë. Ajo është nënë beqare,...

Eshtë nënë e tre fëmijëve të rritur, por Adrola befason me fotot e fundit

Ndonëse nënë e tre fëmijëve të rritur dhe afër të 40-tave, aktorja Arjola Dëmiri po duket mrekullueshëm. Arjola Demiri është...

Arjola Demiri e tregon banesen e re që e fitoi në Big Brother, ja kush po e shoqëron

Arjola Demiri së fundmi na ka prezantuar me banesën e fituar në “Big Brother”. Në shoqërinë e saj ishte edhe...

Adriana Matoshi kaloi natën në shtrat me këtë fytyrë të njohur publike

Adriana Matoshi e ka shprehur dashurinë për miken e saj të ngushtë Arjona Demiri, çdoherë në çdo mundësi. Mikeshat dje...

Befason Arjola me deklaraten: Burrat shqiptarë, të paaftë të mbajnë gruan, por mbajnë nga 10 dashnore

Arjola Demiri ishte e ftuar së fundmi në emisionin "Natën me Aulonën". Aktorja shumë e pëlqyer nga publiku foli...

Adriana dhe Ariola postojnë foto tërheqëse nga pushimet

Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri kanë treguar prej kohësh që janë shoqe shumë të mira. E këtë verë kanë vendosur...

Mijëra euro për një natë, pushimet luksoze të Adrianës dhe Arjolës

Arjola Demiri dhe Adriana Matoshi kanë treguar prej kohësh miqësinë e tyre të ngushtë. E duket se si traditë e...

Adriana e Arjola debatojnë keq në pushime, këto janë arsyet

Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri kanë filluar pushimet e tyre së bashku. Por duket se nuk po gjejnë qetësi pasi...