Web Analytics

Eshtë nënë e tre fëmijëve të rritur, por Adrola befason me fotot e fundit

Botuar nga: InfoKosova

Ndonëse nënë e tre fëmijëve të rritur dhe afër të 40-tave, aktorja Arjola Dëmiri po duket mrekullueshëm.

Arjola Demiri është aktorja e njohur që publiku e ndjek me dashuri prej vitesh.

Arjola është e pëlqyer, sepse është reale dhe e sinqertë në ato qe thotë kudo.

Bukuroshen ka kohë që nuk e kemi parë të përfshirë në ndonjë projekt dhe jeta e saj private nuk është përfolur shumë sëfundi.

Ndërkohë, ajo ka realizuar një set fotografik fantastik te Fadil Berisha./Kosovarja/

Shiko fotot:

Të FUNDIT