Web Analytics
E diel, 16 Qershor, 2024
16 C
Pristina

Tag: Armaldo Kllogjeri

Sa lek merr nëpër dasma? Maestro i përgjigjet pyetjes së famshme dhe tregon bakshishet

Ish-banori i Big Brother VIP 2, Maestro Armaldo Kllogjeri i ftuar në "E diell", i ktheu përgjigje disa pyetjeve...

‘Donte të ma bënte 8 me 2’, Armaldo tregon raportin me Oltën jashtë Big Brother

Armaldo Kllogjeri ka qenë i ftuar së fundmi tek “E Diell”, ku ka treguar shumë të pathëna rreth marrëdhënies...

Pas Armaldos, edhe bashkëshortja e tij hyn në BBV? Maestro zbulon të vërtetën

Ish-banori i “Big Brother VIP 2”, Armaldo Kllogjeri, ishte dje i ftuar në rubrikën më të re të “E...

Zbulohet a do jetë Maestro pjesë e filmit ku luan Olta dhe Luizi

Luizi dhe Olta thuhet se do të marrin pjesë në një film, i cili do të xhirohet së shpejti. I...

Maestro tregon ngacmimet nga vajzat pas daljes nga BBV

Armaldo Kllogjeri, i ftuar në “Më lër të flas”, ka treguar se në Instagram merr shumë komplimente nga vajzat...

Komenti epik i Luiz Ejllit tek Maestro që mori vëmendjen e të gjithëve

Luiz Ejlli dhe Armaldo Kllogjeri pas përfundimit të këtij “Big Brother VIP” kanë filluar ngacmimet në rrjete sociale. Maestro ka...