Web Analytics
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Komenti epik i Luiz Ejllit tek Maestro që mori vëmendjen e të gjithëve

Luiz Ejlli dhe Armaldo Kllogjeri pas përfundimit të këtij “Big Brother VIP” kanë filluar ngacmimet në rrjete sociale.

Maestro ka publikuar së fundmi në Instagram disa foto ku shihet duke luajtur shah.

“Fito me elegancë, humb me dinjitet”, shkruan ai krah postimit.

Gjithë vëmendjen duket se e ka marrë një batutë nga Luizi që i shkruan “Ose mos luaj fare kur nuk di.”

Armaldo i përgjigjet batutës: “Do të marrësh vëmendje edhe jashtë nga unë o burr i dheut?”

Siç shihet komenti i Luizit ka marrë lumë pëlqimesh edhe pse ka qenë në proifilin e Armaldos.

Shiko foton:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu