Web Analytics
E diel, 16 Qershor, 2024
28 C
Pristina

Tag: Blerta Deliu

Njihuni me bashkëshortin dhe djalin 20 vjeçar të Blerta Deliut

Duket si 20 vjeçare vet, por në fakt Blerta Deliu e ka të birin në këtë moshë. Deputetja e Kuvendit...

Blerta Deliu publikon si rrallë herë foto në krahët e bashkëshortit

Deputetja njohur Blerta Deliu sot ka ndarë një urim mjaftë të veçantë me ndjekësit. Bashkëshorti saj Sabit Kodra feston ditëlindjen,...

Djali i Blerta Deliu mbushi 20 vjeç, ajo publikon foton më të bukur krah tij

Deputetja e njohur Blerta Deliu- Kodra është mjafta aktive në rrjetet sociale. Djali i saj Joni ka mbushur 20 vite...

Deliu: Kurti bëri dëm të pariparueshëm përmes pranimit të draftit për Asociacionin

Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Partisë Demokratike, Blerta Deliu Kodra tha se PDK i jep mbështetje...