Web Analytics

Etiketim: Bora Zemani

Bora Zemani me foto atraktive nga shkallët

Bora Zemani po vazhdon të sjell foto atraktive.Nga shkallët ajo ka pozuar duke treguar format mahnitëse.Veshur me xhinse ajo dukesh mahnitëse me forat trupore.Nga...

Habit Bora Zemani! Publikon foto me pantallona të zbërthyera

Bora Zemani ka habitur fansat në postimin e saj të fundit.Kjo për shkak se moderatorja nihet për stilin e saj unik ndërsa po ashtu...

‘Ti nuk je kështu’, Bora iu përgjigjet akuzave për filtra dhe...

Bora Zemani ka publikuar në Tik Tok një video duke bërë make up, ku disa njerëz i kanë shkruar "Ti nuk je kështu Pse...

Bora vë në pah gjoksin me video ku është shtrirë

Bora Zemani publikoi disa foto të reja.Ajo ka treguar se është pa filtra por me dy gisht grim.Ajo duket bukur gjithmonë edhe pa grime...

Bora Zemani shfaqet tërheqëse nga ashensori

Bora Zemani është një emer që në të vërtet nuk ka nevojë për prezantim.Kjo pasi ajo ka arritur të jetë personi më i përfolur...

Bora gjatë verës rri tërë kohën pa grim, dhe duket kaq...

Bora Zemani është ndër moderatoret më të bukura.Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale.Së fundi ka ndarë një video të re.Aty moderatorja shihet pa...

Bora na ëmbëlsoi më imazhet e fundit, kaq bukur po duket

Bora Zemani është një emer që në të vërtet nuk ka nevojë për prezantim.Kjo pasi ajo ka arritur të jetë personi më i përfolur...

Djali nuk po e lë Borën të hyjë në shtëpi

Bora Zemani është nënë e një djali.Moderatorja mjaft e pëlyer nga publiku shpesh sjell video me djalin e saj.Së fundmi ajo trego se kanë...

Kjo modeartore komentohet që duket si të ishte motra e Borës

Si Bora Zemani është komentuar se duket ish konkurrentja e Përputhen Efi.Por në një foto që publikoi së fundmi Klea Huta konsiderohet që është...

Me këtë video Bora tregon sa vështirë është të jesh nënë

Bora Zemani është nënë e një djali.Ajo shpesh sjell momente të shumtame djalin Arborin.Së fundmi publikoi një video që shihet sa vështirë është të...

LAJMET MË TË LEXUARA