Web Analytics

Etiketim: Bora Zemani

Bora sjell video të ‘nxeht’ duke ushtruar në palester

Bora Zemani pëlqehet shumë nga publiku shqiptar.Përpos që është e mirë në profesionin e saj ajo pëlqehet edhe për bukurinë e format e trupit.Në...

Bora fotografohet me bekine në natyrë

Bora Zemani publikoi disa foto në natyrë.Ajo shihet veshur në bekine të bardha derisa ka veshur një këmishë të po së njëjtës ngjyrë.Ajo u...

Nuk do besoni kush i përgatit kafe në shtëpi Borës

Bora Zemani publikoi në Insta Story një video të ëmbël.Aty shihet djali i saj Arbori duke i përgatitur asaj kafe.''Biri i bëri kafe mamit''...

Kështu duket Bora në shtëpi, me flokët e pa rregulluar

Bora Zemani është ende me pushime nga emisionet në televizion.Së fundmi ajo ka publikuar një foto nga shtëpia.E veshur në një bluzë të bardhe...

Kaq bukurosh qenka vëllai i Borës

Bora Zemani është ndër emrat më të përmendur e me të komentuar në mediat rozë.Secila paraqitje dhe secili veprim i saj nuk kalon pa...

Me këtë video Bora tregon trupin si modele

Bora Zemani vazhdon të jetë emër i komentuar në mediar rozë.Me fotot e videot atraktive ajo merrë vëmendjen e publikut.Së fundmi erdhi me një...

Bora Zemani një ‘pehri’ e vërtetë, kaq atraktive duket ajo...

Bora Zemani është ndër emrat më të përmendur e me të komentuar në mediat rozë.Secila paraqitje dhe secili veprim i saj nuk kalon pa...

Beatrix Ramosaj ‘thumbon’ sërish Donaldin dhe Borën

Beatrix Ramosaj është ndër personazhet më të komentuara kohëve të funditSecili postimi saj merr vëmendje.Ajo së fundi ka postuar një story ku ka thumbuar...

Një shoqëri sikur e Bora Zemanit dhe Semi Jaupajt

Bora Zemani është ndër emrat më të përmendur e me të komentuar në mediat rozë.Secila paraqitje dhe secili veprim i saj nuk kalon pa...

Habit Bora, kujton kohën kur hyri në Big Brother

Bora Zemani u komentua shumë për natën kur hyri në Big Brother.Pas takimit me ish të dashurin Donald Veshaj që i dhuroi një puthje...

LAJMET MË TË LEXUARA