Web Analytics

Tag: Dea Mishel Hoxha

Me bikini duke gatuar në kuzhinë, Dea i’a dha ‘flakën’ rrjetit me poza provokuese

Modelja dhe influencuesja Dea Mishel ka shkaktuar një tronditje të madhe në rrjetet sociale me një seri fotografish të...

Publikohen pamjet, kjo është gjendje e Deas disa ditë pas operimit të rëndë në kokë

Dea Mishel i'u nënshtrua një operimi të rëndë në kokë para disa dite. Ish banorja e BBVA ka treguar përmes...

‘Qajta tre here nga dhimbja’ Dea Mishel merrë vendimin e papritur pas operimit të rëndë në kokë

Dea Mishel, ish banorja e BBVA pati një ndërhyrje në kokë. Ajo ndau pamjet pas operimit me ndjekësit e saj...

Dalin pamje të reja të Deas pas operacionit të rëndë, është ënjtur kaq shumë sa duket si tjeter person

Ish banorja e Big Brother Vip Albania, Dea Mishel i është nënshtruar para disa dite një operacioni në kokë. Pas...

Çfarë po ndodhë? Dea Mishel ‘thumbon’ Arbanën?

Me vazhdimin e edicionit të ri të ‘BBV3’ nuk kanë munguar komentet dhe prej ish-banorëve të edicioneve të mëparshme. Një...

Dea Mishel në krahët e ish të dashurit, kapen ‘mat’ së bashku në Paris

Dea Mishel u perfol shume vitin e kaluar ne Big Brother Vip Kosova. Ajo shpesh here ka folur edhe per...

‘Nuk e përballoj dot turpin, nuk jetoj dot me të’, çfarë i ndodhi Dea Mishel

Mbrëmjen e kaluar, kasti i “Në Kuadër të Dashurisë” ka qënë i pranishëm në premierën e filmit në Kosovë,...

Dea Mishel do u’a hapë sytë me mëngjes me këto foto ku nxjerr gjoksin pa jelek

Dea Mishel është mjaftë aktive në rrjete sociale. Fotosesioni i fundit që ka bërë ka marr vëmendjen e të gjithve,...

E kritikuan për veshjen, reagon ashpër Dea: Kush u’a ka hapur Instagramin grave mbi 45 vjeç

Dea Mishel Hoxha vazhdon t’i jap shumë rëndësi komenteve që janë bërë në drejtim të saj, lidhur me veshjen...

Çfarë po ndodh me Dean? Zgjohet me lot në sy

Dita e djeshme ka qënë mjaft e vecantë për Dea Mishel, e cila ka festuar ditën e saj të...

Festoi ditëlindjen, por a e dini sa vite mbushi Dea Mishel?

Ish banorja e Big Brother Vip Albania 2, Dea Mishel ka festuar dje ditelindjen. Ajo ka publikuar një set fotografit...

E prisnin një urim ndryshe për Dean, Kristi befasoi të gjithë

Dea Mishel ka festuar ditelindjen dje,  ish-banorja e “BBV” ka ndarë një kolazh fotosh në Instagram, në një sfond...