Web Analytics
Ballina Etiketimet Dhurata Dora

Etiketim: Dhurata Dora

Kështu dukej Dhurata Dora shumë vite para famës

Dhurata Dora është një nga këngëtaret më të kërkuara të momentit. Në repertorin e saj muzikor ajo numëron me qindra këngë, që janë kthyer direkt...

Dhurata Dora josh fansat me një imazh para pasqyrës ku vë...

Këngëtarja është aktive me postime në rrjete sociale e cila ndanë momente të shumta nga jeta e saj. Së fundi, ka publikuar një fotografi e...

Dhurata teksa tenton ta vë në gjumë bebin e Sarës, i...

Këngëtarja e dashur Dhurata Dora është mike e ngushtë e blogurës dhe të dashurës së Ledri Vulas, Sara Hoxha. Dhurata po thuajse është e pandashme...

Edhe këtë e bëjnë, Sara Hoxha e përkund si bebe Dhurata...

Duket se kanë raporte të mira mes vete. Sara Hoxha dhe Dhurata Hoxha shihen në një video qesharake. Sara një herë duket se ka bebe në...

Dhurata Dora sjell fotografi të ‘zjarrt’ nga pushimet

Dhurata Dora është njëra nga këngëtaret më të pëlqyera shqiptare. Ajo përpos zërit të shkëlqyeshëm e shumë hiteve që ka sjellur njihet edhe për bukurinë...

Dhurata len gojë hapur fansat me fotografitë e fundit

Dhurata Dora ka publikuar disa fotografi në të cilat shfaqet mjaft joshëse dhe me shumë stil. Këngëtarja shihet e veshur në rroba ngjyrë kafe, teksa...

Dhurata Dora mahit me foton e fundit, tregon format e bukura...

Dhurata Dora po sjell foto të ndryshme nga pushimet që po i kalon. Foto në bikine e veshje të ndryshme ka sjellur gjatë këtyre ditëve. Mirëpo...

Zbulohet, ky është personi që po e shoqëron Dhurata Doren në...

Dhurata Dora prej ditësh ndodhet shumë larg vendit të saj dhe po shijon ditët më të bukura në Maldive. Si fillim, ajo udhëtoi drejt Dubait,...

Pushime luksoze dhe poza atraktive, Dhurata Dora pozon nga dhoma e...

Dhurata Dora prej ditësh ka nisur pushimet e shoqëruar nga grimeri i njohur, Arbër Bytyqi. Artistja e famshme dhe mjaft e suksesshme nga atje nga...

Nuk do ta besoni si duket Dhurata Dora pa pikë grimi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dhurata Dora, është duke shijuar pushimet në vendin më luksoz. Nga atje, nuk kanë të ndalura fotografitë që sjell në rrjetet...

LAJMET MË TË LEXUARA