Web Analytics
E premte, 21 Qershor, 2024
21.2 C
Pristina

Befason Dhurata, ‘luan’ me lodra të fëmijëve ‘midis’ kafenesë

Dhurata Dora është një nga këngëtaret më të suksesshme shqiptare.

Ajo është shumë aktive me projekte të reja muzikore ku secila këngë e saj shndërrohet në hit.

Por, aktive qëndron edhe në rrjete sociale ku nuk mungojnë fotot nga përditshmëria.

Së fundmi Sara Hoxha që është shoqe e këngëtares ka publikuar një foto në Insta Story ku shihet Dhurata me një lodër në dorë dhe ka shkruajtur ‘Kush është lepurushi’.

Dhurata shihet në kafiteri derisa duket se është lodra e Poit, vazjës së Sarës pasi shpesh sjellin foto me Dhuratën e Poin./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika