Web Analytics
E mërkurë, 12 Qershor, 2024
20.7 C
Pristina

Tag: Duli

Duli publikon foto me fëmijët e tij, janë rritur e janë bërë kaq të bukur

Këngëtari i shumë hiteve Duli është mjaftë aktiv në mediat sociale. Ai disa ditë me parë kishte publikuar një foto...

Djali i Dulit qenka rritur e është bërë kaq i bukur

Këngëtari me vite i pëlqyer nga publiku Duli i cili ka arritur të sjell këngë vite me parë dhe...