Web Analytics
E diel, 16 Qershor, 2024
28 C
Pristina

Tag: Egli Tako

E dashura e Olsit merr vendimin e papritur! Reagon ish e dashura Egli Tako?!

Së fundmi gazetarja Denada Lura, partnerja e Olsi Bylykut (e pakonfirmuar nga vet Denada dhe Olsi), ka marrë vendimin...

Olsi në lidhje të re, reagon ish e dashura: “Nuk ka menduar kurrë për mua”

Pak ditë më parë u zbulua se Olsi Bylyku ka nisur një lidhje dashurie me një gazetare me emrin...