Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

Tag: Elvis Myrtaj

Ish banori i BBVA Lisi rrëfen ‘pishmanin’ që i mbeti nga “Big Brother”

Elvis Myrtaj, ose Lisi siç e njohim të gjithë, zemrat e publikut i rrëmbeu që në ditën e parë...

I’a pa hajrin Big Brother, ish banori Lis Myrtaj në një lidhje të re dashurie pas daljes nga “BBV”?

Elvis Myrtaj ishte një nga ato personazhe të “Big Brother Vip” që u përqafua menjëherë dhe me shumë dashamirësi...