Web Analytics
E diel, 16 Qershor, 2024
25.7 C
Pristina

I’a pa hajrin Big Brother, ish banori Lis Myrtaj në një lidhje të re dashurie pas daljes nga “BBV”?

Elvis Myrtaj ishte një nga ato personazhe të “Big Brother Vip” që u përqafua menjëherë dhe me shumë dashamirësi nga publiku, edhe pse rrugëtimi i tij nga shtëpia përfundoi herët.

E ndërsa Lisi i është kthyer jetës së tij normale, disa gjëra kanë ndryshuar, teksa ai me sensin e humorit si gjithnjë, thotë se tashmë ‘është VIP’ dhe se edhe rrjetet sociale ia menaxhon vëllai.

I ftuar në emisionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ai si rrallë herë foli për jetën e tij private, duke treguar se pasi doli nga shtëpia, ka nisur edhe një njohje të re.

Kjo deklaratë erdhi pas një loje, ku vëllai i tij, pyetjes se kur ishte takimi i fundit i Lisit me një vajzë, iu përgjigj ‘dje’.

“Dje jam takuar me një vajzë”, duke lënë të kuptohet se është në hapat e para të një romance.

Nga rubrika