Web Analytics

Tag: Endrik Beba

Sara ka tradhtuar Endrikun? Këngëtari bën deklaratën që nuk pritej

Këngëtari dhe ish-banori i “Big Brother Vip”, Endrik Beba, ka deklaruar se jo gjithçka që ka thënë Sara për...

Ish i dashuri i Sares ‘shokon’ me deklaraten për Bardhin pasi doli nga BBVA

Pasditen e djeshme, Endrik Beba ka qenë i ftuar në studion e Ftesë në 5. Teksa ka folur për eksperiencën...

Endriku bën deklaratën e papritur pasi u eleminua nga BBVA

Këngëtari Endrik Beba, i ftuar në studion e Fan Club, pas daljes nga shtëpia e Big Brother VIP tha...

Uau! Kaq e bukur qenka e dashura aktuale e Endrik Bebes, banorit të BBVA

Endrik Beba aventurën e tij në “BBVA” e filloi duke treguar historin e vjetër të dashurisë me Sarën. Këtë e...

Befason Bardhi, ja çfarë bisedon me ish-in e të dashures së saj Sares

Bardhi është këngëtari i cili së fundmi është bërë pjesë e Big Brother Vip Albania 3. Ai po pëlqehet mjaft...

‘Me partneren jam njohur në varrim’, Endriku tregon historinë interesante të njohjes me gruan

Endrik e ka nisur ditën e parë të qëndrimit në shtëpinë e “Big Brother Vip” me rrëfime personale. Në...