Web Analytics

Uau! Kaq e bukur qenka e dashura aktuale e Endrik Bebes, banorit të BBVA

Endrik Beba aventurën e tij në “BBVA” e filloi duke treguar historin e vjetër të dashurisë me Sarën.

Këtë e bëri disa vite pasi lidhja e tyra ka përfunduar.

Endriku tani ka një të dashur tejet simpatike, ajo quhet Klea dhe me profesion është stomatologe.

Kujtojmë qe Endriku dhe Klea janë në pritje të ëmbël, dhe po bëhen me një vajzë./Kosovarja/

Shiko fotot:

Nga rubrika