Web Analytics

Befason Bardhi, ja çfarë bisedon me ish-in e të dashures së saj Sares

Bardhi është këngëtari i cili së fundmi është bërë pjesë e Big Brother Vip Albania 3.

Ai po pëlqehet mjaft shumë për durimin dhe edukatën që po tregon.

Brenda shtëpisë ai është lidhur me Sara Gjordenin, të cilës si banor në shtëpi i erdhi edhe ish i dashuri Endriku.

Bardhi ka befasuar ndjekësit derisa shihet duke biseduar për këngët me Endrikun, pa i interesuar se ai është ishi i të dashurës së tij aktuale./InfoKosova/

Shiko videon:

Nga rubrika