Web Analytics
E diel, 16 Qershor, 2024
29.8 C
Pristina

Tag: Eni Cobani

Eni Çobani humb njeriun e shtrenjtë: “Si ike pa më thënë dy fjalë”

Juristja e njohur, Eni Çobani nëpërmjet një postimi të trishtë në rrjete sociale ka zbuluar se humbur miken e...

Eni Çobani humb njeriun e dashur: “Dhimbja është e madhe”

Juristja Eni Çobani ka ndarë sot lajmin e trishtë. Ajo ka treguar se ka humbur vjehrrin. Ajo e pikëlluar mes...

“Zonja Eni” feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush juristja e njohur

Juristja e njohur Eni Çobani feston dhe në këtë ditë të veçantë ajo ka marrë urime të shumta nga...