Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

Eni Çobani humb njeriun e shtrenjtë: “Si ike pa më thënë dy fjalë”

Juristja e njohur, Eni Çobani nëpërmjet një postimi të trishtë në rrjete sociale ka zbuluar se humbur miken e saj të shtrenjtë, e cila jetonte në SHBA.

Eni e quan motër Migenën dhe ka shkruar plot dhimbje për humbjen e saj të parakohshme.

“Nuk do doja të shkruaja këto rreshta kurrë për ty motra ime Migen Dibra, por ikja jote më la pa frymë, po lotët e nënës tënde, tronditja e djalit tënd të mrekullueshëm më mbushën me lot dhe si ike pa më thënë dy fjalë nga ato që vetëm ti dije të më thoje plot dashuri.

Mungesa jote do të jetë për mua e pazëvendësueshme dhe ti do të jetosh bashkë me ne mike e shtrenjtë”-ka shkruar Eni.

Shiko foton:

Të fundit