Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

Kaderi po i rri vetëm ‘mbi qafë’ Lumbardhit

Kaderi dhe Lumbardhi janë cifti që u njohën brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova.

Kaderi u eleminua pak para finales, ndërsa Lumi u shpall fitues.

Ata po duken shumë të lumtur edhe tani një muaj pas mbarimit të lojës.

Ndërsa Kaderi duket se po i rri vetëm në ‘qafë’ Lumbardhit.

Ajo ka publikuar një foto ku shihet duke e përqafuar Lumin./InfoKosova/

Shiko foton:

Të fundit