Web Analytics
E enjte, 20 Qershor, 2024
23.7 C
Pristina

Tag: Ermal Mamaqi

Befason Ermal Mamaqi, tregon vendimin më të vështirë që ka marrë në jetë!

Ermal Mamaqi ka zbuluar shumë për veten, jetën dhe rrugëtimin e tij drejt suksesit i ftuar në podkastin Inspire...

Duket shumë më i ri, por nuk do besoni sa vite mbushi Ermal Mamaqi

Moderatori dhe aktori i njohur Ermal Mamaqi dje festoi ditën e lindjes. Ermali ka mbushur 42 vite jetë, ani pse...

Tha se ‘ia nxinte jetën’, Ermal Mamaqi i kundërpërgjigjet Fifit, befason me deklaraten

Ermal Mamaqi ka qenë së fundmi i ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’, ku ka folur rreth jetës dhe karrierës...

Ermali befason kur tregon ‘tekat’ e Megi Pojanit gjatë xhirimeve: Donte 3 persona…

Seriali "H.O.T" do rikthehet me sezonin e tij të dytë nga 7 janari. Seriali do transmetohet në Top Channel dhe...

Ky është aktori më i paguar i serialit ‘H.O.T’, e tregon vetë Ermali

Seriali "H.O.T" po rikthehet me sezonin e tij të dytë. I ftuar se fundmi bë "Më lër të flas",...

Befason Ermali, i lë një letër Amit në këpucë. Ja çfarë i shkruajti!

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi janë ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar familja e tyre është shumë...

Amarda Toska i bën surprizën më të bukur Ermalit

Amarda ka ndarë me ndjekësit disa momente të ëmbla nga surpriza që i bëri bashkëshortit. Ndonëse Ermali ka filluar xhirimet...