Web Analytics

Tag: Ermiona Lekbello

Ermiona bën befasinë e madhe te foto e Kiarës

Ermiona Lekbello është një nga ish-banoret e ‘Big Brother VIP Albania’ që do mbahet mend për shumë gjatë për...

Nuk dimë se ç’mendonit, por Ermiona i vë “kapakun” aludimeve për raportin e saj me Kiarën

Nëse mendoni se marrëdhënia mes Kiara Titos dhe Ermiona Lekbellos nuk është e mirë, mendojeni edhe një herë. Dyshja...