Web Analytics
E premte, 2 Qershor, 2023

Ermiona bën befasinë e madhe te foto e Kiarës

Ermiona Lekbello është një nga ish-banoret e ‘Big Brother VIP Albania’ që do mbahet mend për shumë gjatë për batutat e saj.

Ato vazhdojnë të qarkullojnë në rrjet dhe janë bërë pjesë e përditshmërisë për shumë njerëz.

Tashmë që rrugëtimi në atë emision mbaroi, duket se marrëdhëniet me ish-banorët janë më së miri.

E këtë e vërteton komenti i Ermionës në foton e Kiarës.

‘Stunning”– ishte komenti që bëri Ermiona por disa e akuzuan se ka ndryshuar pozicion.

Koment që Ermiona nuk i la pa kthyer përgjigje.

“Ça pozicioni, ik o se më lodhët ju doni të jem si të tjerët,si e kam marrëdhënien une dhe Kiara e di unë dhe Kiara sdini asgjë, vetëm vrer nxirrni, boll mo se na lodhët”.

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu