Web Analytics
E shtunë, 15 Qershor, 2024
13.6 C
Pristina

Tag: Fero

Fero kritikon ashpër kryeministrin Kurti, kjo është arsyeja

Të shtunën e kaluar, në Prishtinë është mbajtur "Parada e Krenarisë", një event i dedikuar të drejtave të komunitetit...

Fero publikon videon më të ëmbël me vajzën e tij

Fero sapo ka ndarë me ndjekësit një moment të jashtëzakonshëm në instastory, ku shfaqet me vajzën e tij, Ninën. Kjo...

Fero hap biznes të ri, pasi e la muzikën dhe i’u përkushtua fesë

Fero vazhdon të frymëzojë me risitë e tij. Mëngjesin e sotëm, ai shpalli se do të hapë një biznes të...

“Kush është ai artist para Allahut”, bëhet virale video e Feros në rrjete sociale

Reperi i njohur Shabani, i njohur më shumë si Fero, eshte larguar disa muaj më parë nga bota e...

Fero takon Robin Krasniqin, publikojnë foto krah njëri tjetrit

Fero, i njohur edhe si Feronit Shabani, ka pasur një takim të veçantë me boksierin e njohur nga Kosova,...

Shkoi për adhurim në vendet islame, Fero habit me postimin e fundit

Fero është ish reperi i cili la muzikën për t'iu përkushtuar fesë Islame. Atë e kemi parë shumë të përkushtuar...

Reagon Fero pasi shkoi në Mekë dhe u mbyll në xhami në 10 ditët e fundit të Ramazanit

Ish-reperi i njohur, Fero, ka shkuar në udhëtim drejt Arabinë Saudite, veçanërisht në qytetin e shenjtë të Mekës. Ky udhëtim...

Fero ndërron profesionin, kjo është puna e tij e ardhshme

Ish-reperi Fero, ka kohë që i është përkushtuar fesë duke hequr dorë nga muzika. Mirëpo duket se tani do ta...

Përveç paqes shpirtërore, ja për çfarë ia pa hajrin tjetër Fero largimit nga muzika dhe përkushtimit në fe

Fero, muaj më parë mori një vendim që ia ndryshoi krejt jetë. Largimi nga muzika, dhe rruga që nuk ndihej...

Fero bën ndryshimin e madh në pamje pas përkushtimit në fenë islame, duket si tjetër person

Feronit Shabani – Fero ka kohë që është tërhequr nga muzika e nga rrjetet sociale. Ndonëse në Instagram poston shumë...

Fero bën thirrje që të mos festohet Shën Valentini: “Nuk është festë islame”

Reperi Feronit Shabani, i njohur si Fero, dikur kishte hit një këngë për Shën Valentin. Pasi është bërë musliman i...

Arbenita nuk po përballon mirë ndarjen me Feron, në këtë gjendje ka përfunduar

Arbenita dhe Fero kanë qenë dyshja më e përfolur gjatë muajve të fundit në vendin tonë. Ata jane ndare tash...