Web Analytics

Fero dhe Arbenita gjejnë më në fund paqe, nisin pushimet së bashku

Fero dhe Arbenita janë dy nga emrat më të përfolur në media rozë sa i përket jetës së tyre private.

Ndarje, ribashkime, gjykata, ishin pjesë e familjes së tyre të vogël që pas deklaratave që të dy palët kanë dhënë për njëri tjetrin publikisht.

Si duket Arbenita dhe Fero kanë bërë paqe, dhe kanë filluar pushimet së bashku në një nga bregdetet shqiptare.

Kështu la të kuptojmë story të ish reperit me vajzën e tij, ku mrapa nga detaji i syzeve duket një femër.

Gjithashtu në të njëjtën kohë edhe modelja e njohur shfaq në story veten e saj në bikini duke shijuar rrezet e diellit.

Janë rikthyer apo jo, kjo mbetet të shihet.

Shiko fotot:

Nga rubrika