Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
18.7 C
Pristina

Tag: Fjolla Svirca

Nusja e Albanit publikon video duke kënduar me dy fëmijët në veturë

Fjolla është bashkëshortja e këngëtarit Alban Mehmeti dhe shpesh bëhet pjesë e medias rozë. Simpatike dhe e këndshme, Fjolla nuk...

Nusja e Albanit edhe në Ramazan vishet me ‘miniq’, befason me foton e fundit

Fjolla Svirca është tani një emër shumë i njohur për publikun. Ajo eshte bashkeshortja e kengetarit Alban Mehmeti. Fjolla eshet goxha...

Nusja e Albanit më atraktive se kurrë, shfaqet në ‘miniq’ dhe duket kaq e zjarrt

Fjolla Svirca është tani një emër shumë i njohur për publikun. Bashkëshortja e Alban Mehmetit është shumë e përfolur sidomos...

Brenda dollapit të rrobave të Fjollës, kaq e organizuar qenka

Fjolla Svirca është bashkëshortja e këngëtarit Alban Mehmeti. Fjolla është shumë aktive në rrjete sociale ku ndan shumë gjera private...