Web Analytics

Nusja e Albanit publikon video duke kënduar me dy fëmijët në veturë

Botuar nga: InfoKosova

Fjolla është bashkëshortja e këngëtarit Alban Mehmeti dhe shpesh bëhet pjesë e medias rozë.

Simpatike dhe e këndshme, Fjolla nuk ka ngurruar që të jetë bujare me ndjekësit në rrjete sociale.

Bashkëshortja e këngëtarit, që është e përfshirë edhe në botën e biznesit, është nënë e lumtur e dy djemve.

Siç mund ta shihni, Fjolles po i shkonte edhe zëri.

Një duet me të shoqin?/Kosovarja/

Shiko videon:

Të FUNDIT