Web Analytics
Ballina Etiketimet Flori Mumajesi

Etiketim: Flori Mumajesi

Pasi mësoi se kënga e preferuar e Ajkës është “Nina”, Flori...

Një ndër këngët më të dëgjuara të kësaj vere është dhe do të jetë ajo e Flor Mumajesit, Klajdit dhe Brunos që mban titullin...

Pra, “Nina” është këngëtarja shqiptare? E zbulon Flori

Djemtë e “ThreeDots”, Flori, Klajdi dhe Bruno kanë publikuar një hit veror me këngën “Nina” që dëgjohet kudo. Vetëm në Youtube kjo këngë ka mbledhur...

“Nina” e ThreeDots qenka këngëtarja shqiptare? Flori e zbulon të vërtetën

Para pak jave grupi më i pëlqyer dhe më i dashur për publikun shqiptar, ThreeDots, ka lansuar projektin “Nina”. Kjo këngë e shoqëruar me videoklip...

Flori e thumbon Albanin për këngën: Mua vetëm pjesa e Eglitit...

Alban Skënderaj sapo ka publikuar këngën e re. Eshtë një bashkëpunim që ka sjell kësaj herë me këngëtarin Elgit Doda, shkruan InfoKosova. Ndërsa Albani ia ktheu...

Alban Ramosaj u shpall fituesi i “Kënga Magjike”, Flori Mumajesi ka...

“Thi.kat e mia”, ishte projekti muzikor më të cilin Ramosaj konkurroi në festivalin e këtij viti. Dhe, ai zuri vendin e parë në “Kënga Magjike”...

Pas 10 vite të ndarë Soni dhe Flori fotografohen bashkë

Çifti më i dashur për publikun shqiptar Soni dhe Flori, janë rikthyer në ‘krahët’ e njëri – tjetrit. Ndonëse jo në jetën private ata janë...

Kënga e Florit dhe Klajdit në “Kënga Magjike” fsheh një histori...

Flori Mumajesi dhe Klajdi Haruni marrin pjesë së bashku këtë vit në “Kënga Magjike”, me këngën “Nga e para”, një duet që është pritur...

‘M’ka marr malli me t’mbajt erë n’qafë’, Flori rrënqeth me fjalët...

Në shkurt të këtij viti, kantautori i dashur për publikun, Flori Mumajesi humbi nënën e tij, e cila nuk mundi të fitojë betejën me...

Soni Malaj habit me deklaratën për Florin: Me vite kemi qenë...

Soni Malaj ishte sot e ftuar në emisionin “Abc e Pasdites” me Ermal Peçin, ku foli më shumë për pjesëmarrjen e saj te “Kënga...

Kur e humbi dëgjimin Flori Mumajesi?

Jeta e tij është e lidhur ngusht me muzikën. Qysh si fëmijë ai ka dashur që të bëhet ky që është sot. ‘’Kosovarja’’ mëson se Flori...

LAJMET MË TË LEXUARA