Web Analytics

E papritur, publikohet foto e Florit duke u puthur me ish banoren e Big Brother Vip Albania

Botuar nga: InfoKosova

Është afër festa e Shën Valentinit dhe shumë prej të famshmëve kanë nisur postimet dedikuar partnere-ve/es.

Një urim i tillë erdhi edhe nga Efi Dhedhes dhe Flori Mumajesi.

Me një fotografi ku shihet Flori duke e puthur ne faqe ajo bëri mbishkrimin e papritur.

“Gëzuar Shen Valentini”, shkroi ajo.

Kujtojmë që për dyshen nuk ka pasur thashetheme që mund të ketë diçka më shumë se miqësi.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT