Web Analytics
E premte, 14 Qershor, 2024
23.1 C
Pristina

Tag: Gresa Salihu

Vajza e Shyhretes, Gresa, publikon foto romantike me të dashurin

Këngëtarja e njohur Shyhrete Behluli është mjaftë e pranishme në mediat rozë, por këtë herë qëllimi i vëmendjes është...

Pasi bëri publike lidhjen, vajza e Shyhretes shkon në pushime me të dashurin dhe sjell foto krah tij

Gresa, vajza e Shyhrete Behlulit bëri publike lidhjen e dashurisë. Ajo publikoi një foto dorë për dore me të dashurin...

Pasi Engji u fejua, vajza tjetër e Shyhretes, Gresa, prezanton të dashurin sjell foto dorë për dore

Vajza e Shyhrete Behlulit, këngëtarja Engjëllusha Salihu u fejua para pak dite ku fejesa e saj bëri në bujë...

Shyhretja ka dal me çika dhe me nuse, mahnit me pamjen secila më e bukur se tjetra

Shyhrete Behluli s’ndalet së sjelluri projekte të reja muzikore, të cilat rezultojnë shumë të pëlqyera nga publiku. Ajo vazhdon të...

Vajza e Shyhretes shfaqet pa grim, duket si tjetër person (Foto)

Gresa Salihu është vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit. Ajo është shumë e përfolur në publik sidomos për paraqitjet...

Çikat e Shyhretes paskan dalë mbrëmë, i mahniten djemtë me dukjen atraktive

Engjëllusha Salihu është njëra ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura në vend. Ajo është vajza e këngëtares...

Gresa e Shyhretes ‘tranon’ rrjetin, vesh fustanin pa jelek dhe ekspozon gjoksin

Gresa Salihu njihet në publik si vajza e këngëtares së njohur Shyhrete Behluli. Gresa është goxha aktive në rrjetet sociale...

Gresa e Shyhretes zbulon gjoksin me fustan të kuq, më atraktive se të gjitha motrat

Gresa Salihu është vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit. Ajo është shumë e përfolur në publik  dhe mjaft e...