Web Analytics

Vajza e Shyhretes, Gresa, publikon foto romantike me të dashurin

Këngëtarja e njohur Shyhrete Behluli është mjaftë e pranishme në mediat rozë, por këtë herë qëllimi i vëmendjes është një tjetër anë e jetës së saj , per lidhjen e vajzes se saj Greses.

Gresa, vajza e Shyhretes, pak jave me parë ka bërë publike lidhjen e saj.

Ndersa se fundmi ajo ka publikuar një foto romantike nga pushimet.

Në këtë foto, Gresa shfaqet nga pushimet, e lumtur dhe e qetë në krahët e partnerit të saj, duke reflektuar një harmoni të vërtetë dhe dashuri të thellë mes tyre.

Shyhretja, në anën tjetër, nuk ka hezituar të shprehë gëzimin dhe mbështetjen e saj për këtë lidhje të re.

Ajo disa herë ka treguar publikisht lidhjen e ngushtë që gëzon me Gresën dhe kjo foto romantike e tyre përforcuan edhe më shumë këtë bindje.

Shiko foton:

Nga rubrika