Web Analytics

Gresa e Shyhretes ‘tranon’ rrjetin, vesh fustanin pa jelek dhe ekspozon gjoksin

Botuar nga: InfoKosova

Gresa Salihu njihet në publik si vajza e këngëtares së njohur Shyhrete Behluli.

Gresa është goxha aktive në rrjetet sociale ku shpesh sjell foto provokuese.

Një të tillë e ka publikuar së fundmi ku shihet në fustan të zi por pa jelek.

Kështu ajo ka vënë në pah format mahnitese trupore, derisa u komentua edhe nga ndjekësit./InfoKosova/

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,351FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT