Web Analytics

Shkëndijat e para mes Veses dhe Azemit, a po krijohet çifti i parë në “BBVK”?

Botuar nga: InfoKosova

Banorët e “BBVK” po bëjnë bujë të madhe duke u komentuar për çdo lëvizje.

Edhe dyshja e njohur, Vesa Vllasaliu dhe Azem Gagica po arrijnë të jenë në qendër të vëmendjes.

Madje, ditën e sotme po qarkullon një video ku shihet se mes tyre kanë nisur shkëndijat e para.

Se a do të arrij Azemi t’ia marr zemrën apo çfarë do të veprojnë mbetet ta shohim ditëve në vazhdim.

Gjithsesi loja po vazhdon të bëhet çdo ditë e më interesante.

Shiko videon:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,237FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT