Web Analytics

Etiketim: Greta Koçi

‘Këngëtaret e tjera dalin me rroba të hapura’, Greta Koçi habit...

Greta Koçi ka marrë mesazhe të shumta për veshjen e saj në koncertin e fundit.Disa prej mesazheve këngëtarja i ka publikuar në Instastory dhe...

Greta duket mahnitëse në komplete, tregon barkun e formësuar

Greta Koci publikoi një foto veshur në komplete.Pasi bën nxehtë sigurisht ka zgjedhur një palë komplete me ngjyrë por edhe më të hapura.Ne pah...

Greta është bërë asht e lëkurë

Greta Koci ka publikuar disa foto të reja në Instagram.Këngëtarja merrë vëmendje me format trupore.Ajo duket se ka humbur peshë pasi duket shumë më...

Habit Greta: Jam e dashuruar, e fejuar e martuar dhe e….

Greta Koci mori pyetje të shumta nga fansat në pyetësorin që hapi mbrëmë në Instagram.Pyetjet për jetën personale ishin më të shumta.''Je e dashuruar...

Eshtë shtatzëne? Greta flet e tregon të vërteten

Greta Koci është përgjigjur në pyetjet e ndjekësve të saj.E pasi tha që është e dashuruar dhe e lumtur erdhi edhe pyetja se a...

Ja çfarë bëjn në ashensor Greta dhe Eni

Greta Koci dhe Eni Koci janë motrat bukuroshe të dyja këngëtare.Ato i shohim shpesh pranë njëra tjetres edhe pse tani jetojnë larg.Së fundmi ato...

“Burrin e kam shumë të mirë”/ Si rrallëherë, Greta Koçi i...

Teksa muaj më parë diskutohej akoma statusi i saj, sot nuk ka më dyshime.Po flasim për Greta Koçin e cila me anë të një...

Motrat Koçi kaq të ëmbla në videon e fundit

Eni dhe Greta Koci janë motrat e sukseshme në muzikë.Ato pëlqehen tashmë nga një audiencë e gjerë duke u ndjekur shumë edhe në rrjetet...

Greta Koçi sapo na zbuloi këngën e saj më pak të...

Këngëtarja Greta Koçi është një ndër artistet që prej vitesh ka qëndruar e suksesshme në estradën shqiptare. Artistja duket se ka gjetur pak kohë për...

Vogëlushja në foto është sot një nga këngëtaret “big” shqiptare 

Kjo vogëlushe bukuroshe është as më shumë e as më pak këngëtarja, Greta Koçi, ajo ka bërë sot një pyetësor ku i është përgjigjur...

LAJMET MË TË LEXUARA